Nagrobek z rzeźbą

Nagrobek z rzeźbą

Oprócz prostych, nowoczesnych, czy tradycyjnych wzorów, mogą Państwo znaleźć u nas również projekty nagrobków, które ukazują sztukę kucia w kamieniu. Rzeźby wykonywane są zazwyczaj na tablicach lub, jak tutaj, towarzyszącym im słupkach granitowych. Nagrobek, oprócz rzeźby, posiada specjalnie zaprojektowane miejsce na wazon, lampion lub znicz. Cokół pod tablicą jest szerszy niż nakrywa, co jest rzadkim, lecz przyciągającym wzrok zjawiskiem. Całość została wykończona elegancką fazą schodzącą.

Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Toni Brown
Kraj pochodzenia granitu: Chiny
Kolor: beż, szarość, biel
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 123 cm
Sygnatura: D3
7 600 zł
5 900 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 590 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria