Nagrobek z falowaną tablicą – Aurora (005f)

Wariant:
Nagrobek z falowaną tablicą – Aurora (005f)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Nagrobek posiada ładnie wykończoną falą tablicę, oraz wyróżniający się cokół i podstawę pod tablicę. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Aurora
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: czerwień, łosoś, czerń
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 6 / 5 cm
Obróbka krawędzi: faza, ćwierćwałek
Wykończenie: połysk
Wysokość: 117 cm
Sygnatura: 005f
12 600 zł
11 800 zł

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Nagrobek posiada ładnie wykończoną falą tablicę, oraz wyróżniający się cokół i podstawę pod tablicę. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Raty

10 x 1180 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria