Piękny nowoczesny nagrobek – dwa kolory granitu n06a

Wariant:
Piękny nowoczesny nagrobek – dwa kolory granitu n06a

Elegancki wzór nagrobka pojedynczego o pięknych, prostych liniach w czarnym i niebieskim kamieniu. Nakrywa nagrobka wykonana z dwóch granitów o różnej grubości nadaje projektowi elegancji i nowoczesności. Element nierdzewnej stali na tablicy napisowej harmonijnie oddziela przestrzeń na litery oraz krzyż. Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – możliwe wymiary 190 cm x 90 cm lub 100 cm x 200 cm w zależności od przepisów administracyjnych cmentarza. Istnieje również możliwość wykonania go w innym rodzaju granitu np. czarnym Szwedzie lub innego kolorowego granitu zamiast Oriona.

Nagrobek można nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Warangal Black, Orion
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: czarny, niebieski
Wymiary podstawy: 100x200 lub 90x190 cm
Waga: 750 kg
Grubość elementów: 5,8 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Wysokość: 125 cm
Sygnatura: n06a
15 500 zł
13 800 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie, kopiowanie narusza prawa autorskie. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1380 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość