Piękny nagrobek nowoczesny Warangal Black/Kashmir Gold n02a

Wariant:
Piękny nagrobek nowoczesny Warangal Black/Kashmir Gold n02a

Projekt nagrobka nowoczesnego o prostych bryłach z jasną, złotą posadzką i opaskami między ramą a nakrywą oraz na tablicy napisowej. Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – wymiary 100×200. Istnieje jednak możliwość zmniejszenia lub zwiększenia wymiarów w zależności od potrzeb i przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innym kolorze granitu (wariant).

Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Warangal Black, Kashmir Gold
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: czarny, złoty
Wymiary podstawy: 100x200 cm
Waga: 750 kg
Grubość elementów: 5,6 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Wysokość: 125 cm
Sygnatura: n02a
17 000 zł
15 500 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie, kopiowanie narusza prawa autorskie. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1550 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość