Elegancki nagrobek Vhiscount White z ogródkiem (A-0061)

Elegancki nagrobek Vhiscount White z ogródkiem (A-0061)

Śliczny projekt nagrobka wykonanego z jasnego indyjskiego granitu Vhiscount White z dodatkiem czarnego granitu. Rama i nakrywa nagrobka posadowiona na delikatnej ramce nadaje projektowi lekkości. Elementy dopasowane na lico współgrają ze skrzynią na roślinność umieszczoną z przodu nagrobka.

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od materiału granitowego.

 

Opis

Materiał: Vhiscount White/Warangal Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: jasny/czarny
Wymiary podstawy: 100x200 cm
Waga: 750 kg
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Sygnatura: A-0061
22 400 zł
18 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. W cenie nagrobka zawarty jest również betonowy fundament na grób ziemny oraz liternictwo metodą piaskowania. Wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne nie są wliczone . Projekt nagrobka chroniony prawnie, kopiowanie narusza prawa autorskie. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1860 zł

Podoba mi się!

Napisz wiadomość