Nowoczesny podwójny nagrobek ze wstawką (2.002b)

Wariant:
Nowoczesny podwójny nagrobek ze wstawką (2.002b)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Jego prostota kształtu niesie ze sobą poczucie stałości i spokoju. Wzór posiada tablicę oraz wstawkę wyróżniającą krzyż. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Impala, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: RPA, Polska
Kolor: biel, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 160x200 cm
Grubość elementów: 5 / 3 cm
Obróbka krawędzi: faza
Wykończenie: połysk
Wysokość: 138 cm
Sygnatura: 2.002b
17 000 zł
15 400 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1540 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria